Teklif Al: Titanium Ti64 powder

Eklemeli İmalat İçin Titanyum Alaşımı Tozu

6K Additive'in eklemeli imalat için Ti6Al4V Titanyum metal tozu sağlar. Ti6Al4V Titanyum, mükemmel korozyon direnci ile bilinen yüksek mukavemetli, düşük yoğunluklu bir Ti alaşımıdır. 6K Additive’in Ti6Al4V küresel metal tozları, 3D metal baskı tasarımcılarının eklemeli imalat Titanyum metal tozunun tasarım özgürlüğünden faydalanmasını sağlayan mükemmel malzeme özellikleri sunar.

Ti6Al4V, ısıl işlem yapılabilir bir α-β Ti alaşımıdır. Biyolojik uyumluluk özellikleri, Titanyum Ti6Al4V tozunu tıbbi implantlar için ideal hale getirirken, havacılık, otomotiv ve endüstriyel uygulamalarda da kullanılmaktadır. Yüksek mukavemet-ağırlık oranı nedeniyle, Ti6Al4V metal tozu, otomotiv ve havacılık uygulamalarında tasarım esnekliği sağlayarak eklemeli imalat üreticileri için özellikle çekicidir.

6K Additive Ti6Al4V metal tozu, iki sınıfta mevcuttur - Sınıf 5 ve Sınıf 23 (ELI). Ayrıca çeşitli boyutlarda mevcuttur ve Titanyum alaşımlı metal tozumuzun parçacık boyut dağılımını istediğiniz duruma özelleştirebiliriz.

6K ADDITIVE

Ti6Al4V Tozları

Ultra Temiz
Topaklaşma (uydu oluşumu) Yoktur
Yüksek Küresellik
Serbest Akış
Yüksek Görünür Yoğunluk
Düşük Gözeneklilik
Tekrarlanabilirlik-Tutarlılık
ASTM F3001'e Uyumludur
AMS7017'ye Uyumludur

Uzman Teknik Destek

#3Dbizimisimiz uzman ekibi her ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.