BJ Metal Tozları

Malzemeler: Shop System™

Desktop Shop System™ metal 3B yazıcıyla paslanmaz çelikler, düşük alaşımlı çelikler ve takım çelikleriyle yüksek adetli üretim yapın.

01

17-4 PH Stainless Steel

17-4 PH Stainless Steel, hafif korozif ortamlar ve yüksek dayanım gereksinimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılan bir çökelme sertleştirme çeliğidir.

02

316L Stainless Steel

Korozyon direnci ve hem yüksek hem de düşük sıcaklıklarda performansı ile karakterize edilen 316L Stainless Steel, zorlu ortamlar için ideal olan tamamen östenitik bir paslanmaz çeliktir.

03

Cobalt Chrome (CoCrMo)

Cobalt Chrome (F75), zorlu uygulamalarda kullanım için bir kobalt ve krom alaşımıdır ve yüksek mukavemet ve aşınma direnci ile korozyon direnci ile karakterize edilir.

04

Nickel Alloy Inconel 625

Inconel 625, yüksek mukavemeti, olağanüstü korozyon direnci ve aşırı sıcaklıklara dayanma kabiliyeti ile bilinen bir nikel-krom süperalaşımıdır.

05

Nickel Alloy Inconel 718

Inconel 718, mükemmel oksidasyon ve korozyon direnci ile birlikte yüksek sıcaklıklarda yüksek mukavemet ve tokluğa sahip, manyetik olmayan, nikel bazlı bir alaşımdır. Bu, onu denizcilik, enerji üretimi, kimyasal işleme uygulamaları gibi aşındırıcı ortamlar ve petrol, gaz ve havacılık bileşenleri için ideal bir metal yapar.

Demo Parça Talep Edin

Shop System™'in Binder Jetting parça kalitesini gözlerinizle görmek mi istiyorsunuz? Bize ulaşın.

Teknik Dökümanlar

İndir (PDF)

Desktop Metal Shop System™ 3B Yazıcı Teknik Döküman (EN)

İndir (PDF)

Desktop Metal Shop System™ Drying Oven Teknik Döküman (EN)

İndir (PDF)

Desktop Metal Shop System™ Powder Station Teknik Döküman (EN)

İndir (PDF)

Desktop Metal Shop System™ Furnace Teknik Döküman (EN)

Uzman Teknik Destek

#3Dbizimisimiz uzman ekibi her ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.