BMD Metal Tozları

Malzemeler: Studio System™ 2

Desktop Metal Studio System™ 2 metal 3B yazıcıyla, paslanmaz çeliklerden takım çeliklerine ve titanyum malzemelere kadar birçok metalle ofis ortamında üretim yapın.

01

17-4 PH Stainless Steel

17-4 PH Stainless Steel, hafif korozif ortamlar ve yüksek dayanım gereksinimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılan bir çökelme sertleştirme çeliğidir.

02

316L Stainless Steel

Korozyon direnci ve hem yüksek hem de düşük sıcaklıklarda performansı ile karakterize edilen 316L Stainless Steel, zorlu ortamlar için ideal olan tamamen östenitik bir paslanmaz çeliktir.

03

H13 Tool Steel

H13 takım çeliği, sertliği, aşınma direnci, termal yorulma çatlamasına karşı direnci ve ısıl işlemdeki kararlılığı ile karakterize edilen çok yönlü bir sıcak iş çeliğidir ve onu hem sıcak iş hem de soğuk iş takım uygulamaları için ideal bir metal haline getirir.

04

A2 Tool Steel

A2, ısıl işlem yoluyla mükemmel boyutsal kararlılığın yanı sıra tokluk ve mukavemet ile orta aşınma direncinin çok yönlü bir kombinasyonunu sağlayan, havada sertleşen bir takım çeliğidir. Zımbalar ve kalıplar, endüstriyel bıçaklar ve dilimleyiciler ve plastik enjeksiyon kalıplama için aletler gibi kesme, şekillendirme ve kaplama uygulamaları için iyi bir seçimdir.

05

4140 Chromoly Steel

4140 Chromoly Steel, tokluğu, yüksek yorulma mukavemeti ve aşınma ve darbe direnci ile karakterize edilen çok yönlü bir çelik olup, endüstriyel uygulamalar için çok amaçlı, mükemmel bir çeliktir.

06

Copper (Cu)

Bakır, elektriksel ve termal iletkenliği ve sünekliği ile bilinir ve bu da onu elektrikli ekipman, sıhhi tesisat ve ısı transferi uygulamaları için ideal kılar.

07

Ti64 Titanium Alloy

Bir titanyum, alüminyum ve vanadyum alaşımı olan Ti64'ün malzeme özellikleri özellikle yüksek mukavemet/ağırlık oranı ve korozyon direnci onu çok çeşitli yüksek performanslı uygulamalar için ideal bir malzeme haline getirir.

08

D2 Tool Steel

D2 Tool Steel, uygun şekilde soğutulan uygulamalar için önemli bir fayda olan korozyon direnci sunarken aynı zamanda takım kalitesinde güç sağlayan çok yönlü bir takım çeliğidir.

09

Nickel Alloy Inconel 625

Nickel Alloy Inconel 625, yüksek mukavemeti, olağanüstü korozyon direnci ve aşırı sıcaklıklara dayanma kabiliyeti ile bilinen bir nikel-krom süperalaşımıdır.

Demo Parça Talep Edin

Studio System™ 2'nin parça kalitesini gözlerinizle görmek mi istiyorsunuz? Bize ulaşın.

Uzman Teknik Destek

#3Dbizimisimiz uzman ekibi her ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.