Teklif Al: Nickel Ni718 powder

Eklemeli İmalat İçin NikelNi718 Metal Tozu

6K Additive'in eklemeli imalat için nikel Ni718 metal tozu. Ni718, yüksek sıcaklık dayanımı ve korozyon özelliklerine sahip bir Ni-Cr-Mo-Ti çökelme sertleşen alaşımdır. 6K Additive’in Ni718 nikel metal tozu özellikleri, Ni718 tozunu yüksek sıcaklık oksidasyonunun önemli olduğu havacılık, kara bazlı türbin bileşenleri ve diğer yüksek sıcaklık endüstriyel parçalar gibi eklemeli imalat uygulamaları için çekici bir malzeme yapar.

Nikel alaşımı Ni718, Eklemeli İmalat bileşenleri üretimi için vazgeçilmez bir malzeme olmuştur ve eklemeli imalat için hızla popüler bir alaşım haline gelmiştir. Ni718 nikel metal tozu çeşitli tanecik boyutlarında mevcuttur. 6K Additive, önde gelen bir nikel metal tozu üreticisi olduğundan, aradığınız partikül boyut dağılımını (PSD) özelleştirebiliriz.

6K Additive Nikel Ni718 Metal Tozu 6K’nin UniMelt süreci, endüstri lideri verimler elde edebilir ve istediğiniz partikül boyut dağılımına (PSD) mükemmel şekilde uyan nikel Ni718 metal tozları üretebilir. Bu, nikel süper alaşım tozu kullanılarak çeşitli eklemeli imalat süreçlerine olanak tanır.

6K ADDITIVE

Nickel Ni718 Metal Tozu

Ultra Temiz
Topaklaşma (uydu oluşumu) Yoktur
Yüksek Küresellik
Serbest Akışkan
Yüksek Görünür Yoğunluk
Düşük Gözeneklilik
Tekrarlanabilirlik-Tutarlılık
AMS7006 ile Uyumludur
ASTM F3055 ile Uyumludur

Uzman Teknik Destek

#3Dbizimisimiz uzman ekibi her ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.