Teklif Al: Nickel Ni625 powder

Eklemeli İmalat İçin Nikel Ni625 Metal Tozu

6K Additive, eklemeli imalat için Ni625 metal tozları sağlamaktadır. Ni625, yüksek korozyon direnci, yüksek mukavemet, mükemmel yorulma direnci ve yüksek sıcaklık kararlılığına sahip Ni-Cr-Mo-Nb katı çözelti süperalaşımıdır. Ni625'in özellikleri, bu alaşımı eklemeli imalat için denizcilik ve nükleer uygulamalarda korozyonun bir sorun olduğu yerlerde ve yüksek sıcaklık kararlılığının gerektiği havacılık ve yarış arabası uygulamaları için tercih edilebilir kılar.

Ni625'in zayıf işlenebilirliği, onu eklemeli imalat için ideal hale getirir. Ni625 metal tozu, 3D metal eklemeli imalat için çeşitli boyutlarda mevcuttur. Ni625 metal tozu çeşitli boyutlarda mevcuttur. 6K Additive, önde gelen bir metal tozu üreticisi olarak, aradığınız parçacık boyutu dağılımını (PSD) özelleştirebilir.

6K Inc UniMelt süreci, endüstri lideri verimlilik sağlayarak, istenen parçacık boyutu dağılımına (PSD) mükemmel şekilde uyan nikel Ni625 metal tozları elde etmenizi sağlar ve nikel süperalaşım tozu kullanırken çeşitli eklemeli imalat süreçlerine olanak tanır.

6K ADDITIVE

Nickel Ni625 Metal Tozları

Ultra Temiz
Topaklaşma (uydu oluşumu) Yoktur
Yüksek Küresellik
Serbest Akış
Yüksek Görünür Yoğunluk
Düşük Gözeneklilik
Tekrarlanabilirlik-Tutarlılık
AMS7006 ile Uyumludur
ASTM F3055 ile Uyumludur

Uzman Teknik Destek

#3Dbizimisimiz uzman ekibi her ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.