BJ Metal Tozları

Malzemeler: Production System™

Desktop Metal Production System™, paslanmaz çelikler, düşük alaşımlı çelikler, takım çeliklerinin yanı sıra bakır, nikel alaşımları, altın gibi değerli metaller ve daha fazlasıyla metal 3B baskıyı deneyimlemenize olanak verir.

01

17-4 PH Stainless Steel

17-4 PH Stainless Steel, hafif korozif ortamlar ve yüksek dayanım gereksinimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılan bir çökelme sertleştirme çeliğidir.

02

316L Stainless Steel

Korozyon direnci ve hem yüksek hem de düşük sıcaklıklarda performansı ile karakterize edilen 316L Stainless Steel, zorlu ortamlar için ideal olan tamamen östenitik bir paslanmaz çeliktir.

03

4140 Low-Alloy Steel

4140 Low-Alloy Steel, tokluğu, yüksek yorulma mukavemeti ve aşınma ve darbe direnci ile karakterize edilen çok yönlü bir çelik olup, endüstriyel uygulamalar için çok amaçlı, mükemmel bir çeliktir.

04

Nickel Alloy Inconel 615

Nickel Alloy Inconel 615, yüksek mukavemeti, olağanüstü korozyon direnci ve aşırı sıcaklıklara dayanma kabiliyeti ile bilinen bir nikel-krom süperalaşımıdır.

05

420 Stainless Steel

4420 Stainless Steel, yüksek mukavemeti ve korozyon direnci ile karakterize edilen martensitik bir paslanmaz çeliktir.

06

DM HH Stainless Steel

DM HH-SS, 13-8 PH paslanmaz çeliğin çekme mukavemeti, süneklik ve korozyon direncini, 4140 gibi düşük alaşımlı çeliklere kıyasla artırılmış sertlik avantajıyla birleştiren özel, ısıl işlem görebilen bir alaşımdır.

07

Copper (Cu)

Bakır, elektriksel ve termal iletkenliği ve sünekliği ile bilinir ve bu da onu elektrikli ekipman, sıhhi tesisat ve ısı transferi uygulamaları için ideal kılar.

08

D2 Tool Steel

D2 Tool Steel, uygun şekilde soğutulan uygulamalar için önemli bir fayda olan korozyon direnci sunarken aynı zamanda takım kalitesinde güç sağlayan çok yönlü bir takım çeliğidir.

09

S7 Shock Resistant Tool Steel Alloy

S7, yüksek sertleşebilirlik ile darbe tokluğu ve ayrıca sıcak çalışma koşulları için yüksek sıcaklıklarda yumuşamaya karşı direnci ile karakterize edilen, darbeye dayanıklı, havada sertleştirilmiş bir takım çeliğidir.

10

Sterling Silver 925

Gümüş, genellikle estetik lüks çekiciliği ile bilinen değerli bir metaldir, ancak aynı zamanda metaller arasındaki en yüksek elektriksel ve termal iletkenliğe ve yansıtıcılığa sahiptir.

11

440C High Carbon Martensitic Stainless Steel

440C, yüksek karbonlu martensitik bir paslanmaz çeliktir. Yüksek karbon içeriği sayesinde, özellikle ısıl işlemden sonra olağanüstü yüksek mukavemet, sertlik ve aşınma direncine sahip olmasıyla bilinir. Zorlu ortamlarda uzun kullanım ömrü gerektiren çeşitli uygulamalar için ideal bir malzemedir.

12

H13 Tool Steel

H13 takım çeliği, sertliği, aşınma direnci, termal yorulma çatlamasına karşı direnci ve ısıl işlemdeki kararlılığı ile karakterize edilen çok yönlü bir sıcak iş çeliğidir ve onu hem sıcak iş hem de soğuk iş takım uygulamaları için ideal bir metal haline getirir.

13

Nickel-Free Austenitic Stainless Steel

Nickel-Free Austenitic Stainless Steel, cilt uyumluluğu, mükemmel korozyon direnci ve iyi sertliği ve gücü ile bilinir. Özellikle medikal ve tüketici ürünleri sektörlerindeki uygulamalar için ideal bir paslanmaz çeliktir.

14

Nickel Alloy Inconel 718

Inconel 718, yüksek mukavemet ve darbe direnci gerektiren uygulamalar için mükemmel olan nikel bazlı bir süperalaşımdır. Bu malzeme, onu çeşitli endüstriler için harika bir malzeme haline getiren ciddi derecede aşındırıcı ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

15

Gold (Au)

Au (altın), parlak sarı görünümü ve lüks çekiciliği ile bilinen yoğun, dövülebilir, değerli bir metaldir.

Bu malzeme henüz yalnızca müşteri ve partnerler tarafından Production System™'de denenerek onaylanmıştır, Desktop Metal onaylı bir malzeme değildir.

16

Tungsten Carbide Cobalt (WC-Co)

Genellikle semente karbür olarak adlandırılan Tungsten Carbide Cobalt, çeliğe üstün mukavemet ve elastikiyet sağlarken olağanüstü sertliği ve aşınma direnci ile bilinen sert bir metaldir.

Bu malzeme hala Desktop Metal tarafından araştırma ve geliştirme aşamasındadır.

Teknik Dökümanlar ve Linkler

İndir (PDF)

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

İndir (PDF)

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

İndir (PDF)

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

Uzman Teknik Destek

#3Dbizimisimiz uzman ekibi her ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.