SLM (Selective Laser Melting)

XM200G

Yüksek hız, parça kalitesi ve uygun maliyetin önemli olduğu metal 3B baskı uygulamaları için tasarlandı. Endüstriyel SLM 3B baskı artık herkes için ulaşılablir.

Avantajlar

Neden XM200G?

XM200G performans, hız ve kaliteden ödün vermeden SLM 3B baskı teknolojisini bütün işletmeler için ulaşılabilir kılar.

Yüksek Performans, Yüksek Hız

XM200G, lazer ışınını toz yatağı üzerinde hareket ettirmek için yüksek performanslı bir galvanometre sistemini entegre eder. Bu mimari, daha hızlı yazdırma sürelerine ve birden çok lazeri destekleme yeteneğine olanak tanır.

XM200G

Yaklaşık 6 to 9 cc/sa üretim hızı.

XM200G2

Yaklaşık 12 to 16 cc/sa üretim hızı.

Özelleştirilmiş Metal 3B Baskı

XM200G, 100 µm spot boyutu kullanılarak %100 örtüşen çalışma alanı veya 50 µm spot boyutu kullanılarak %66 örtüşen çalışma alanı ile aynı anda iki lazer kullanma seçeneği sunar. Bu çoklu lazer sistemi, daha hızı üretim sağlar.

İhtiyacınıza Uygun Lazer Konfigürasyonları

Xact Metal yüksek hızda, işletmenizin ölçeğine uygun seviyede üretim yapabilmeniz için farklı lazer konfigürasyonları sunar.

XM200G

Tek 100W, 200W veya 400W gücünde Yb fiber lazer.

XM200G2

Çift 100W, 200W veya 400W gücünde Yb fiber lazer.

Sayısız Sektör için Maliyet ve Süre Kazanımları

XM200G, ürün geliştirme, takım üretimi, metal toz yatağı araştırması ve iş gücü geliştirme dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda metal 3B baskıya girmeye başlayan müşterilere göre uyarlanır. Havacılık, otomotiv, genel imalat, medikal ve diğer sektörlerde metal 3B baskı kullanımını yaygınlaştırmak için tasarlanmıştır.

Dental Uygulamalarınız için Metal 3B Yazıcı mı Arıyorsunuz?

Xact Metal'in XM200G 3B yazıcıları, dünya çapındaki diş laboratuvarlarına yüksek performanslı ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. Bego Medical gibi endüstri lideri toz üreticilerinin malzemeleriyle kuron (kaplama), hareketli bölümlü protezler, diş köpürleri ve diş telleri gibi birçok uygulam için çözüm oluşturun.

Detaylı ve Yüksek Çözünürlüklü Uygulamalar

20-100 µm arası katman kalınlığı ve 50 ya da 100 µm nokta büyüklüğünde F-theta lenslerle hassas üretimler gerçekleştirin.

Geliştirilmiş Teknik Özellikler

XM200G yazıcı serisi, yüksek performanslı galvanometre aynalarıyla çalışır.Baskı hızının, parça kalitesinin ve uygun fiyatın önemli olduğu üretim, araştırma ve geliştirme ve diğer katmanlı üretim uygulamalarında metal toz yatağı füzyonunun (SLM/DMLS) spesifikasyon taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Galvanometre

Daha yüksek kararlılık için soğutmalı bir galvanometre kullanılır.

Üretim Tablası

150x150x150 mm boyuta sahip geniş toz üretim tablası.

Katman Kalınlığı

20 ve 100 µm arası katman kalınlığıyla detaylı parçalar üretin.

Optik Nokta Boyutu

Yüksek kalite F-Theta lens, 50 ve 100 µm seçenekleriyle.

Modern Yazılım ve Açık Mimari

Xact Metal, dünyanın önde gelen tasarım ve 3B baskı hazırlığı yazılımlarıyla entegre olarak size kusursuz bir iş akışı sağlar. Bununlar beraber akıllı dokunmatik ekran süreçlerinizi kolaylaştırırken parametrelerinizi özelleştirme imkanı sunar.

Geniş Malzeme Yelpazesi

Paslanmaz çeliklerden bakır ve bronz malzemelere ve alüminyum alaşımlarına kadar sayısız malzemeyle SLM 3B baskı alın. CNC ile işlediğiniz parçalarda zaman ve maliyet avantajı sağlayın.

Demo Parça Talep Edin

XM200G'nin sizin üretim süreçleriniz için uygun olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Örnek parçalar görmek için bize ulaşın.

Teknik Dökümanlar

İndir (PDF)

Xact Metal XM200G 3B Yazıcı Teknik Döküman (EN)

İndir (PDF)

Xact Metal SLM 3B Baskı Tasarım Rehberi (EN)

İndir (PDF)

Xact Metal SLM 3B Baskı Ardıl İşlem Rehberi (EN)

Uzman Teknik Destek

#3Dbizimisimiz uzman ekibi her ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır.